Szkolenia

Specjalizuję się w przygotowywaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów szkoleniowych, począwszy od zdiagnozowania potrzeby szkoleniowej przez przeprowadzenie warsztatów, działań typu follow up, aż do zakontraktowania działań rozwojowych wynikających często z procesu szkoleniowego (praca indywidualna z uczestnikiem, sesje coachingowe lub mentorskie).

Moje działania i doświadczenia zdobyte w biznesie oraz na sali szkoleniowej sprawiają, że jestem blisko szefów i pracowników firm, staram się zrozumieć ich potrzeby i perspektywę opartą na realizacji celów biznesowych. Dopasowuje narzędzia tak, aby spełnić oczekiwania i cele, jakie szefowie stawiają mnie jako trenerowi oraz pracownikom jako uczestnikom warsztatów.

Efektywność mojej pracy potwierdzają klienci. Referencje zrealizowanych projektów są dostępne na życzenie. W portfolio klientów znajdują się duże firmy produkcyjne i handlowe, ale i te z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Często łączę warsztaty z wydarzeniami firmowymi typu wieczorny event lub zajęcia typu outdoor współpracując z kreatywnymi agencjami i ośrodkami szkoleniowymi, zapewniającymi wysokiej klasy atrakcje dla grup, co daje możliwość zbudowania relacji w grupie, służy integracji pracowników i zmianie perspektywy.