Szkolenia Dla Managerów

Bycie managerem nie jest łatwą sprawą. Oprócz splendoru, władzy, benefitów i poczucia że zarządzanie jest wymarzoną ścieżką kariery codzienność bywa trudna. Począwszy od wyboru członków zespołu, przez zdobycie szacunku dla nowego managera po jedno z największych wyzwań czyli kierowanie zespołem dawnych kolegów. Jak dodamy do tego działania  operacyjne opierające się na sprawiedliwości, elastyczności, umiejętnym stylu zarządzania, motywowania oraz kontroli załogi to dostaniemy zakres wyzwań i obowiązków dzisiejszych managerów
Wszystkiego możesz się nauczyć, większości z tych wyzwań dowiesz się na moich szkoleniach i warsztatach. A kiedy zechcesz doskonalić swoje umiejętności zaproszę Cię do procesu rozwojowego i coachingu managerskiego.

Mam programy szkoleń zarówno dla adeptów zarządzania jak i managerów pracujących już kilkanaście lat w swojej roi.

W bezpiecznych warunkach uczę i pozwalam doświadczać,  zmuszam do refleksji, wskazuję drogę i pytam czy ta którą do tej pory szedłeś jest jedyną właściwą?
Na moich szkoleniach w efektywny zdobędziesz nowe umiejętności zarządzania, pracownicy będą mieli lepszego szefa a Ty szczęśliwszych i bardziej zmotywowanych pracowników.

Dlaczego moje warsztaty działają?

Po pierwsze – specjalizuję się w przygotowywaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów szkoleniowych opartych o doświadczenie i solidną wiedzę psychologiczną,

Po drugie, bardzo dokładnie analizuję początek procesu i jego cel a potem  odpowiadam za przeprowadzenie warsztatów, działania typu follow up,  często kreśląc kolejne etapy w rozwoju umiejętności zarządzania (praca indywidualna , sesje coachingowe lub mentorskie).

Po trzecie – autentyczność i praktyczność wypracowanych rozwiązań. Zanim zostałam trenerem przez 15 lat pracowałam jako manager. Wszystko o czym rozmawiamy na szkoleniu jest poparte nie tylko teorią ale przede wszystkim praktyką .

Po czwarte – nie zostawiam managera na pastwę losu licząc że po 2 dniach szkolenia będzie wiedział już wszystko. Nieskromnie wiem, że mam rękę do szlifowania „talentów” managerskich.

Tematy naszych szkoleń:

  • Świadomość managera – o tym co powinieneś wiedzieć jako manager.
  • Team building- zbuduj zespół nie tylko efektownie ale i efektywnie.
  • Zarządzanie różnorodnością w zespole – pokolenia i różne style osobowości wg DISC.
  • Budowanie autorytetu lidera – warsztat oparty o   teorię zarządzania.
  • Konflikty w zespole – jak wykorzytać konflikt do efektywniejszej pracy.
  • Manager nie może motywować ludzi – przekornie o motywacji, demotywacji i poczuciu bycia zmotywowanym.
  • Zarządzanie zmianą– jak przejść proces zmian w firmie.
  • Trening umiejętności managerskich– warsztat doskonalący umiejętności managerskie.
  • Szef jako coach i mentor – o coachingu i mentoringu jako metodzie rozwoju

ZAMÓW OFERTĘ>>>