GRUPA SMART

Szkolenia to doskonalenie i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności biznesowych. To okazja do wymiany doświadczeń zawodowych, nabycia nowych umiejętności i refleksji, na ile mają one zastosowanie codziennej pracy. Nasze szkolenia to zawsze spora dawka wiedzy ale podana w sposób praktyczny i warsztatowy przez profesjonalnych trenerów.

Coaching to proces rozwoju człowieka, który umożliwia wybór najefektywniejszej drogi i dojścia do wyznaczonych przez siebie celów zarówno zawodowych i prywatnych. Specjalizujemy się w executive coachingu, coachingu managerskim oraz biznesowym. Prowadzimy coaching w oparciu o standardy International Coach Federation (ICF).

Audyty, działania strategiczne, Assesment/Development Center, planowanie ścieżek kariery, oceny rozwojowe, tworzenie profili kompetencyjnych. Prowadzimy działania doradcze i konsultingowe. Jesteśmy zaangażowanym, zewnętrznym HR Business Partnerem, który organizuje i wdraża działania związane z polityką personalną.

Stworzyliśmy butikowe biuro rekrutacji. Wyszukujemy oraz zatrudniamy specjalistów i managerów w obszarze inżynierii i produkcji, nowych technologii, finansów, sprzedaży i marketingu B2B oraz obszaru HR. Indywidualne podejście do Klientów i Kandydatów pozwala nam dostarczać usługę rekrutacji i selekcji na najwyższym poziomie.