GRUPA SMART

Szkolenia to doskonalenie i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności wykorzystywanych w biznesie. To okazja do wymiany doświadczeń zawodowych, nabycia nowych umiejętności i refleksji. Szkolenia to zawsze spora dawka wiedzy, gotowe narzędzia oraz motywacja by ćwiczyć nabyte umiejętności zaraz po wyjściu z sali szkoleniowej . To najlepsza praktyka obudowana teorią podana w sposób dopasowany do grupy przez profesjonalnego i doświadczonego trenera.

Coaching to proces rozwoju, który umożliwia wybór najefektywniejszej drogi i dojścia do wyznaczonych przez siebie celów zarówno zawodowych i prywatnych. Specjalizuję się w executive coachingu, coachingu managerskim oraz biznesowym. Prowadzę coaching w oparciu o standardy International Coach Federation (ICF). Jestem w trakcie akredytacji na poziomie PCC (Professional Certified Coach) po ukończeniu Szkoły Coachingu NOVO oraz wypracowaniu 850 godzin praktyki coachingowej

Prowadzę działania konsultingowe dla firm które chcą rozwijać swoje procesy HR w firmie. Przeprowadzam audyty procesów a potem tworzę wraz z klientem niezbędne procesy HR w firmie począwszy od programów onboardinogwych, tworzenie opisu stanowisku i profili kompetencyjnych przez system działań rekrutacji, planowanie ścieżek kariery, projektowanie i przeprowadzania ocen okresowych metodą 180/270/360 stopni. , działania strategiczne związane z sukcesją managerską, awansami wewnętrznymi.  Jesteśm zaangażowanym, zewnętrznym HR Business Partnerem.

W 2015 r stworzyłam butikowe biuro rekrutacji SMART Recruitment. Dla naszych Klientów zatrudniamy specjalistów i managerów w obszarze inżynierii i produkcji, nowych technologii, finansów w firmach produkcyjnych, sprzedaży i marketingu B2B oraz obszaru HR. Indywidualne podejście do Klientów i Kandydatów pozwala nam dostarczać usługę rekrutacji i selekcji na najwyższym poziomie. Przez ostatnie 3 lata zdobyliśmy opinię “jakościowego biura rekrutacji”