GRUPA SMART to firma z pasji

Moja praca, moja pasja

Praca z ludźmi i w pewnym sensie dla ludzi w charakterze trenera, coacha czy doradcy jest moją pasją. Odkryłam ją już jakiś czas temu i w pełni korzystam ze swojej wiedzy i umiejętności w tym zakresie dzieląc się nią z klientami.
Odkąd pamiętam, pracuję z ludźmi i zawsze wysoko na mojej liście priorytetów był aspekt rozwoju pracowników, by w tym kim są i co robią byli jeszcze lepsi, skuteczniejsi i efektywniejsi dla siebie i firmy. Znam ten obszar zarówno ze strony biznesu (przez 18 lat byłam managerem ) jak i wiedzy psychologicznej , narzędzi, które przekazuję jako trener czy coach. Udało mi się w ciągu tych kilkunastu lat pracy zainicjować u ludzi procesy zmian, inspirować do działania czy nawet poszukiwać z nimi drogi rozwoju. Teraz wykorzystuje to doświadczenie do pracy indywidualnej z klientami jak i w sesjach grupowych.
Wierzę, że od ludzi w biznesie się wiele zaczyna i na kompetentnych ludziach się kończy…Ja próbuję dbać, żeby w Twoim biznesie byli najlepsi ludzie z odpowiednim kompetencjami.

ZAPRASZAM do GRUPY SMART

Sylwia Kłyczek